Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá

Ponúkame Vám komplexný návrh vykurovania a chladenia Vášho objektu s dôrazom na meranie a reguláciu. Máme rozsiahle skúsenosti s objektmi v rozsahu od rodinných rezidencií, až po bytové domy, komerčných objektov ako sú polikliniky, obchodné centrá a objekty štátnej správy. Na osobnom stretnutí Vám vysvetlíme prečo preferujeme ekologickú technológiu tepelných čerpadiel vzduch – voda s dôsledným meraním a reguláciou systému. Porealizačná dlhodobá servisná činnosť týchto zariadení je u nás samozrejmosťou a doporučením.

Štúdia realizovateľnosti

Technický návrh tepelného zdroja s výpočtom ročnej výroby tepla a teplej úžitkovej vody spolu s vyčíslením úspor k súčasnému systému

Teplotechnická dokumentácia

Spracovanie teplotechnickej dokumentácie spolu so spracovaním dokumentácie pre meranie, reguláciu a vzdialený dohľad systému

Financovanie projektu

Návrh financovania diela, stanovenie doby splácania s vyčíslením pásma ekonomických úspor

Odborná inštalácia a servis systému

Kompletná dodávka diela na kľúč spolu s vystavením všetkých potrebných revízií

Panasonic alebo Atlantic?

panasonic

PANASONIC AQUAREA

Rada tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea prináša vysoké energetické úspory vďaka neuveriteľnej efektivite aj pri -20 °C.

Tepelné čerpadlo Aquarea je súčasťou novej generácie vykurovacích riešení, ktoré využívajú vzduch ako obnoviteľný a bezplatný zdroj energie, k vykurovaniu alebo chladeniu domácností a k výrobe teplej vody.

Ukážka našich inštalácií

ATLANTIC LORIA DUO

Loria DUO – vnútorný modul s integrovaným nepriamovýhrevným zásobníkom s objemom 190 litrov.

Loria DUO je určená pre pasívne alebo nízkoenergetické stavby s nízkoteplotným systémom vykurovania. Pre bivalentnú prevádzku je vnútorná jednotka doplnená integrovaným elektrokotlom 3 kW. Výraznou výhodou je možná inštalácia voliteľného príslušenstva priamo do kompaktného bloku tepelného čerpadla.

Vnútorny hydraulický modul
Vonkajšia invertorová jednotka

Ako to funguje?

Naše realizácie